אודות

אודות שמוליק רוזנטל

התגייסתי למשטרת ישראל בשנת 1986 ומילאתי שורה ארוכה של תפקידי ליבה בציר הפיקוד, המבצעים ובמטה.
לאורך השנים ביצעתי קשת תפקידים ומשימות, לרבות קצין המודיעין והבילוש של תחנת רמלה, מפקד היחידה המרכזית, ראש לשכת המודיעין והבילוש, ק' אגף החקירות (הזיהוי הפלילי) והמודיעין, ראש מפלג האיסוף המודיעיני ביאחב"ל /להב 433 ומפקד תחנת משטרת רמלה המורכבת והמאתגרת.

מתוקף ניסיוני העשיר בתחום הפיקוד, המודיעין והמבצעים, מוניתי למפקד קורס ראשי משרדים ומפקדי יחידות מבצעיות באגף החקירות והמודיעין במכללה לקצינים בכירים של משטרת ישראל.

בשלהי שרותי ביחידת להב 433 מוניתי להיות חבר בצוות הקמת יחידת "מאור" שלימים הפכה להיות "המערך הלאומי להגנה על הילדים והנוער ברשת" סיימתי את שירותי בדרגת סגן ניצב ובעל תואר שני במנהל עסקים.

שירות בן 31 שנים בתפקידי שטח מהסודיים והמורכבים ביותר נתנו בידי ניסיון עצום  בכל הקשור לטיפול בכלל תופעות הפשיעה עימם מתמודדת החברה הישראלית.

"ללא פילטרים"

עם פרישתי מהשירות במשטרה החלטתי להגשים חלום ולפתוח עסק משלי…. "ללא פילטרים".

עסק אותו אנהל לפי תפישת עולמי הניהולית, הערכית, המקצועית ובעצם עסק שישקף את אישיותי ויגלם את מכלול החוויות והידע שצברתי בשירות מעניין, מרתק וסוער ביחידות המיוחדות עליהן פיקדתי בשירותי במשטרת ישראל.

בראש ובראשונה היה לי ברור שאעסוק בתחום הערכי, חינוכי כחלק מהתובנות שנצרבו בי שכן רק מי שחי למעלה מ-30 שנים ברחוב ונחשף לכלל תחלואות החברה הישראלית, כמי שהתמודד בתופעות העבריינות שנבעו מהתנהגויות בסיכון, כמי שראה את הנזקים והעוולות הנגרמות מנושאי :האלכוהול, סמים, הימורים והסכנות האורבות ברשתות החברתיות!! ובעיקר כמי שיודע היטב ממה נובעות לרוב תופעות אלה – מבורות וחוסר ידע ומתחושה אדיוטית של " לי זה לא יקרה…".

לקחתי על עצמי משימה, להגביר את הידע בקרב בני הנוער ולהציג בפניהם את הידע והניסיון העצום שלי ובכך תוך הסבר משכנע ליצור מניעה ולהציל אותם מהסכנות האורבות להם "כזאב העטוף בעור כבש" ולעיתים אף להציל אותם מעצמם…!!
וכך בניתי שלוש הרצאות העוסקות בפיתויים המובילים לאסונות:

* הסכנות בתחום ה"אלכוהול והסמים", לרבות הרצאה המיועדת למבוגרים (מורים והורים).
*  "הימורים בקרב בני הנוער, המדרון החלקלק", לרבות הרצאה המיועדת להורים .
*  "ילדים ובני נוער, זהירות מוקשים ברשת! " ,לרבות הרצאה המיועדת להורים.

עיסוק זה לימים יצר תחום נוסף "סיוע ראשוני, ליווי והדרכה למתבגרים המשתמשים בסמים" בעצם מתוקף ניסיוני הרב והידע בנושא הסמים בשילוב יכולות תקשורת גבוהות הנובעות ממיומנויות המודיעין אני הופך להיות "מתווך" לנער/ה שטעו בדרכם והמשתמשים בסמים בין העולם העכשווי הבעייתי לבין החיים החדשים המצפים להם ללא השימוש בסמים…

נדבך נוסף ב"ללא פילטרים" עוסק בתחום מבצעי מודיעין והפעלת סוכנים סמויים, נדבך זה עוסק בתהליכי ניהול מתקדמים ומורכבים המומחשים באמצעות אירועים אמיתיים עליהם פיקדתי ובעצם מאפשרים הצצה נדירה לעולם המודיעין המורכב, הסודי והרחוק כל כך מעיני הציבור ולא בכדי, שכן הציבור חשוף במעט באמצעות סרטי פעולה וספרי מתח שאף הם עדין לא מייצגים את המציאות העולה על כל דמיון… פרק זה מיועד לקהל החופשי הנחשף לאירוע חוויתי אינטראקטיבי ומרתק אך בעיקר מיועד לפלח המנהלים המעניק בידם אגב חוויה מיוחדת ועוצרת נשימה כלים מעשיים מהעולם המבצעי לעולם העסקי !!! (ניתן לשלב סדנאות בהן יעובדו התהליכים ביתר פירוט והמחשה ובהתאם לעולם התוכן של המזמין).

*  "ממידע למבצע" – עוסק בתהליך קבלת החלטות בסביבה משתנה של חוסר וודאות ותחת לחץ.
*  "חשיבה יצירתית, להמציא את עצמך כל פעם מחדש" לימוד של "מודל חשיבה יצירתית" הנכון לפריצת דרך בכל תחומי החיים.
*  "מאסטרטגיה לטקטיקה בחמישה צעדי זהב" , כיצד נשיג יעדים הנראים רחוקים ולעיתים עד בילתי ניתנים להשגה, האומנם…? כל אלה יושגו באמצעות מודל קל לביצוע ובר השגה!!

נדבך שונה מהאחרים עוסק בסיור שטח מרתק "יום חוויתי ברמלה ובלוד, הצצה נדירה לעולם המודיעין" המדובר באירוע יוצא דופן בו נחשף המשתתף למכלול רחב אירועים בתחום :הפעלת סוכנים סמויים ומבצעי מודיעין , ביקור בג'ואריש וקבלת הסבר אודות טיפול בסכסוכי דמים במגזר הערבי ולתהליכים הנעשים מאחורי הקלעים, סיור שטח בשכונות הפשע בלוד, שכונת הרכבת ופרדס שניר. ארוחת צהריים לפי מיטב המטבח הבוכרי הקלאסי ועוד הפתעות…. הרעיון המרכזי – חשיפה לחוויה: קרימינולוגית מבצעית, דמוגרפית, קולינרית ובעיקר מאפשרת להבין כיצד מתרחשים האירועים שמאחורי הכותרות בחדשות.

לסיום, "ללא פילטרים" מספקת מגוון רחב של מוצרים מעולם התוכן שלי ממקור ראשון, באופן אוטנטי, בהנגשה מרתקת ושונה מכל מה שאי פעם ידעתם וכל זאת "ללא פילטרים"!!

ערכים ושליחות

86

אנושיות

כל אירוע של "ללא פילטרים" הינו בעיקר ולפני הכל חוויה המורכבת: מעניין, חידוש ויותר מכל יחס אישי ואינטראקטיביות בייני לבין קהל לקוחותי והכל בגובה העניים…
לא פחות חשוב, מכל אירוע ייצאו הלקוחות של "ללא פילטרים" עם חוויה ותובנות שייסיעו להם בהמשך דרכם כמי שרכשו כלים משמעותיים לארגז הכלים שלהם…
86

מחויבות

חברים יקרים,
אני גאה ומתחייב לספק מוצרים ייחודיים ממקור ראשון ואוטנטי כמו גם להציג תמונת מצב מקצועית, ישרה, מרתקת (המשקפת מציאות הרחוקה מעיני כל)
במחיר הוגן ושווה לכל נפש ללא תחרות.
86

שותפות

משמעות החיבור – האישי, האינטראקטיבי, השונה, החוויתי היא בכך שהלקוח של "ללא פילטרים" הופך להיות שותף פעיל בתוך אירוע שונה, חד פעמי ועוצר נשימה…
86

יזמות

עם פרישתי מהשירות במשטרה במהלכו פעלתי ופקדתי על יחידות מבצעיות בתחום : המודיעין, הבילוש, החקירות והפיקוד עיצבו אותי כאסטרטג המנתח את השטח כל העת ומוצא פתרונות יצירתיים, שונים ומיוחדים….
כך בדיוק הקמתי את "ללא פילטרים" המספקת מגוון מוצרים וחוויות המהווים מוצרים ייחודיים בעולם ההרצאות, סדנאות וסיורי השטח!!
ברוח החלוצית והחדשנית בעלת גישה פרגמטית אמשיך לפתח את העסק כשבראש מעייני – הלקוח המרותק, המחייך והמרוצה…

מן העיתונות

WordPress Lightbox Plugin